Knockdown: Difference between revisions
→Night Watcher
Line 374: | Line 374: | ||
====[[Night Watcher]]==== | ====[[Night Watcher]]==== | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Attack | |||
! Knockdown Value | |||
|- | |||
|Z'''X'''XX | |||
|? | |||
|- | |||
|ZX'''X'''X | |||
|? | |||
|- | |||
|ZXX'''X''' | |||
|? | |||
|- | |||
|>> >^'''Z'''Z | |||
|? | |||
|- | |||
|>> >^Z'''Z''' | |||
|? | |||
|- | |||
|XX'''X'''X | |||
|? | |||
|- | |||
|>>'''X''' | |||
|? | |||
|- | |||
|>>^'''X''' | |||
|? | |||
|- | |||
|ZZZ'''X''' | |||
|? | |||
|} | |||
=== '''[[Aisha]] (Base Class)''' === | === '''[[Aisha]] (Base Class)''' === |