High Magician: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 263: | Line 263: | ||
{| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[Image:AishaS7.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Cyclone]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| width="40" | [[Image:AishaS30.png]] | | width="40" | [[Image:AishaS30.png]] | ||
Line 284: | Line 287: | ||
{| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:AishaS5.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Meditation]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[Image:AishaS28.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Flame Circle]] | ||
|} | |} | ||
Line 299: | Line 299: | ||
{| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | ||
|- style="background-color: rgb(255,255,255)" | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[Image:Basic Magic Training.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Basic Magic Training]] | |||
|- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | |||
| width="40" | [[Image:AishaS1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Fireball Study]] | ||
|- style="background-color: | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[Image:AishaS1.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Freezing Point Research]] | ||
|- style="background-color: | |- style="background-color: rgb(255, 255, 255);" | ||
| width="40" | [[ | | width="40" | [[Image:ElPass8.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[ | | align="center" width="150" | [[Infinite Energy]] | ||
|- style="background-color: | |||
| width="40" | [[ | |||
| align="center" width="150" | [[ | |||
|} | |} | ||