Electron Ball Training: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 45: | Line 45: | ||
== Skill Information == | == Skill Information == | ||
<tabber> | |||
|-| | |||
NA= | |||
{| cellpadding="5" style="border-collapse: collapse; border: 1px solid rgb(0, 0, 0);" | {| cellpadding="5" style="border-collapse: collapse; border: 1px solid rgb(0, 0, 0);" | ||
|- | |- | ||
Line 66: | Line 68: | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 40% | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 40% | ||
|} | |} | ||
|-| | |||
KR= | |||
{| cellpadding="5" style="border-collapse: collapse; border: 1px solid rgb(0, 0, 0);" | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE" | '''Lv.''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE" | '''Level Requirement''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FF93AE" | '''Range Increase''' | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 35 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 10% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 35 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 13% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 36 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 16% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 39 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 19% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 42 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 22% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 45 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 25% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 48 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 28% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 8 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 51 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 31% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 9 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 54 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 34% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 10 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 57 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 37% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 11 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 60 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 40% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 12 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 63 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 43% | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 13 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 66 | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 46% | |||
|} | |||
</tabber> | |||
<br> | <br> |