Worm Hole: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 40: | Line 40: | ||
{{!}} style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} <center>6 Seconds</center> | {{!}} style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" {{!}} <center>6 Seconds</center> | ||
{{!}}- | {{!}}- | ||
|- align=center | |||
| align=left | 1 | |||
| 50 | |||
| +75 | |||
| rowspan=6 | 10 Seconds | |||
| rowspan=6 | 5 | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 2 | |||
| 50 | |||
| +150 | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 3 | |||
| 53 | |||
| +225 | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 4 | |||
| 57 | |||
| +300 | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 5 | |||
| 61 | |||
| +375 | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 6 | |||
| 65 | |||
| +425 | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 7 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 8 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 9 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 10 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 11 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 12 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 13 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 14 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 15 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 16 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 17 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 18 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 19 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|- align=center | |||
| align=left | 20 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| | |||
|} | |||
<br> | <br> |