ELSTAR (Costume Set): Difference between revisions
→Set List
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
| | | | ||
| '''ELSTAR Weapon''' | | '''ELSTAR Weapon''' | ||
| rowspan= | | rowspan=4 | '''Costume Weapon:'''<br> | ||
Physical Attack +60<br> | Physical Attack +60<br> | ||
Magical Attack +60<br> | Magical Attack +60<br> | ||
Line 33: | Line 33: | ||
| | | | ||
| '''ELSTAR Weapon - Reform''' | | '''ELSTAR Weapon - Reform''' | ||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Weapon (Ver. Switch)''' | |||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Weapon (Ver. Switch) - Reform''' | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| '''ELSTAR Hat''' | | '''ELSTAR Hat''' | ||
| rowspan= | | rowspan=8 | '''Costume Hair:'''<br> | ||
Physical Attack +60<br> | Physical Attack +60<br> | ||
Magical Attack +60<br> | Magical Attack +60<br> | ||
Line 51: | Line 57: | ||
| | | | ||
| '''ELSTAR Hair - Reform''' | | '''ELSTAR Hair - Reform''' | ||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Hat (Ver. Switch)''' | |||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Hat (Ver. Switch) - Reform''' | |||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Hair (Ver. Switch)''' | |||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Hair (Ver. Switch) - Reform''' | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| '''ELSTAR Top Piece''' | | '''ELSTAR Top Piece''' | ||
| rowspan= | | rowspan=4 | '''Costume Top:'''<br> | ||
Physical Attack +30<br> | Physical Attack +30<br> | ||
Magical Attack +30<br> | Magical Attack +30<br> | ||
Line 63: | Line 81: | ||
| | | | ||
| '''ELSTAR Top Piece - Reform''' | | '''ELSTAR Top Piece - Reform''' | ||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Top Piece (Ver. Switch)''' | |||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Top Piece (Ver. Switch) - Reform''' | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| '''ELSTAR Bottom Piece''' | | '''ELSTAR Bottom Piece''' | ||
| rowspan= | | rowspan=4 | '''Costume Bottom:'''<br> | ||
Physical Attack +30<br> | Physical Attack +30<br> | ||
Magical Attack +30<br> | Magical Attack +30<br> | ||
Line 75: | Line 99: | ||
| | | | ||
| '''ELSTAR Bottom Piece - Reform''' | | '''ELSTAR Bottom Piece - Reform''' | ||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Bottom Piece (Ver. Switch)''' | |||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Bottom Piece (Ver. Switch) - Reform''' | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| '''ELSTAR Gloves''' | | '''ELSTAR Gloves''' | ||
| rowspan= | | rowspan=4 | '''Costume Gloves:'''<br> | ||
Physical Defense +20<br> | Physical Defense +20<br> | ||
Magical Defense +20<br> | Magical Defense +20<br> | ||
Line 86: | Line 116: | ||
| | | | ||
| '''ELSTAR Gloves - Reform''' | | '''ELSTAR Gloves - Reform''' | ||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Gloves (Ver. Switch)''' | |||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Gloves (Ver. Switch) - Reform''' | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| '''ELSTAR Shoes''' | | '''ELSTAR Shoes''' | ||
| rowspan= | | rowspan=4 | '''Costume Shoes:'''<br> | ||
Physical Defense +20<br> | Physical Defense +20<br> | ||
Magical Defense +20<br> | Magical Defense +20<br> | ||
Line 97: | Line 133: | ||
| | | | ||
| '''ELSTAR Shoes - Reform''' | | '''ELSTAR Shoes - Reform''' | ||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Shoes (Ver. Switch)''' | |||
|- | |||
| | |||
| '''ELSTAR Shoes (Ver. Switch) - Reform''' | |||
|- | |- | ||
! colspan=3 | '''NO SET''' | ! colspan=3 | '''NO SET''' |