Amethystine Prophecy Armor: Difference between revisions
→Materials
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 368: | Line 368: | ||
| [[Titan's Grotto|13-5]] Boss Drop | | [[Titan's Grotto|13-5]] Boss Drop | ||
| Contains 10,000 Glaciem | | Contains 10,000 Glaciem | ||
|- | |||
| [[File:Dunno.png|64px]] | |||
| Bismuthinite | |||
| [[Pruinaum]] Region Monster Drop | |||
| Trade for 50 Glaciem | |||
|- | |- | ||
| [[File:Chlorite Seed 5.png]] | | [[File:Chlorite Seed 5.png]] |