Doom Strike: Difference between revisions
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) |
|||
Line 22: | Line 22: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Smash Impact(Physical) !! Eruption !! MP Cost !! Cooldown | ! Skill Level !! Required Level !! Smash Impact(Physical) !! Eruption !! MP Cost !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || 1491% || 466% | | align="left" | 1 || 65 || 1491% || 466% | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 300 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || || | | align="left" | 2 || 70 || 1603% || 501% | ||
|- | |||
| align="left" | 3 || ?? || 1715% || 536% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || ?? || 1826% || 571% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || ?? || 1938% || 606% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || ?? || 2050% || 641% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || ?? || 2162% || 676% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || ?? || 2274% || 711% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || ?? || 2384% || 746% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || ?? || 2497% || 781% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || ?? || 2609% || 816% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || ?? || 2721% || 850% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || ?? || 2833% || 885% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || ?? || 2945% || 920% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || ?? || 3057% || 955% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || ?? || 3168% || 990% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || ?? || 3280% || 1025% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || ?? || 3392% || 1060% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || ?? || 3504% || 1095% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || ?? || 3616% || 1130% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || ?? || 3728% || 1165% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || ?? || 3839% || 1200% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || ?? || 3951% || 1235% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || ?? || 4063% || 1270% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || ?? || 4175% || 1305% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || ?? || 4287% || 1340% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || ?? || 4398% || 1375% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || ?? || 4510% || 1410% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || ?? || 4622% || 1445% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || ?? || 4734% || 1480% | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{IPSkillsKR}} | {{IPSkillsKR}} |