Rena: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) m (Text replacement - ":Skill Tree: Ranger" to ":Skill Tree: Rena") |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|race=Elf | |race=Elf | ||
|Height= 170 cm (5 ft 7 in) | |Height= 170 cm (5 ft 7 in) | ||
|tree=[[ | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:CRNEW.png|40px|link=Combat Ranger]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:WSNEW.png|40px|link=Wind Sneaker]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:ANNEW.png|40px|link=Anemos]] | |||
|- | |||
| [[Image:RenaNEW.png|40px|link=Rena]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:SRNEW.png|40px|link=Sniping Ranger]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:GANEW.png|40px|link=Grand Archer]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[File:DyBNEW.png|40px|link=Daybreaker]] | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:TRNEW.png|40px|link=Trapping Ranger]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:NWNEW.png|40px|link=Night Watcher]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:Icon - Twilight.png|40px|link=Twilight]] | |||
|} | |||
<span style="display:none">}}</span> | |||
|VA=[[File:Korean_Flag.png|20px]] 정미숙 (Jung Mi-sook)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 堀江 由衣 (Horie Yui)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] 优卡 (You Ka)<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Cristina Vee<br>[[File:German_Flag.png|20px]] Sylvia Steiner<br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Laura Monedero<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Nathalie Karsenti<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Marisa Della Pasqua<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Anna Jarosik-Trawińska<br>[[File:English Flag.png|20px]] Jessica Mc Inyre (Before: Alex Carrington) | |VA=[[File:Korean_Flag.png|20px]] 정미숙 (Jung Mi-sook)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 堀江 由衣 (Horie Yui)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] 优卡 (You Ka)<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Cristina Vee<br>[[File:German_Flag.png|20px]] Sylvia Steiner<br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Laura Monedero<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Nathalie Karsenti<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Marisa Della Pasqua<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Anna Jarosik-Trawińska<br>[[File:English Flag.png|20px]] Jessica Mc Inyre (Before: Alex Carrington) | ||
|RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 27 December 2007<br>[[File:German Flag.png|20px]] 9 December 2010<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 4 May 2011 | |RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 27 December 2007<br>[[File:German Flag.png|20px]] 9 December 2010<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 4 May 2011 |