Eve: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) m (Text replacement - ":Skill Tree: Nasod" to ":Skill Tree: Eve") |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|race=Nasod (2nd Generation) | |race=Nasod (2nd Generation) | ||
|Height=167 cm (5 ft 6 in) | |Height=167 cm (5 ft 6 in) | ||
|tree=[[ | |tree=<span style="display:none">{{</span> | ||
{| style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:CENEW.png|40px|link=Code: Exotic]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:CNNEW.png|40px|link=Code: Nemesis]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:CUNEW.png|40px|link=Code: Ultimate]] | |||
|- | |||
| [[Image:EveNEW.png|40px|link=Eve]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:CANEW.png|40px|link=Code: Architecture]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:CMNEW.png|40px|link=Code: Empress]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:CEsNEW.png|40px|link=Code: Esencia]] | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:CLNEW.png|40px|link=Code: Electra]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[Image:CBSNEW.png|40px|link=Code: Battle Seraph]] | |||
| [[File:Arrowright.png]] | |||
| [[File:Icon - Code Sariel.png|40px|link=Code: Sariel]] | |||
|} | |||
<span style="display:none">}}</span> | |||
|VA=[[File:Korean_Flag.png]] 우정신 (Woo Jung-shin)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 能登 麻美子 (Noto Mamiko)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] 雨阳 (Yu Yang)<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Brianna Knickerbocker<br>[[File:German_Flag.png|20px]] Gabi Franke <br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Marta Barbará<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Marie-Eugénie Maréchal<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Loretta Di Pisa<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Laura Breszka<br>[[File:English Flag.png|20px]] Valeri Doyle (Before: Isabel Vaughan) | |VA=[[File:Korean_Flag.png]] 우정신 (Woo Jung-shin)<br>[[File:Japanese_Flag.png|20px]] 能登 麻美子 (Noto Mamiko)<br>[[File:Chinese_Flag.png|20px]] 雨阳 (Yu Yang)<br>[[File:Flag-us.png|20px]] Brianna Knickerbocker<br>[[File:German_Flag.png|20px]] Gabi Franke <br>[[File:Spanish_Flag.png|20px]] Marta Barbará<br>[[File:French_Flag.png|20px]] Marie-Eugénie Maréchal<br>[[Image:Italian Flag.png|20px]] Loretta Di Pisa<br>[[File:Polish_Flag.png|20px]] Laura Breszka<br>[[File:English Flag.png|20px]] Valeri Doyle (Before: Isabel Vaughan) | ||
|RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 18 December 2008<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 2 November 2011<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 23 November 2011<br>[[File: Chinese Flag.png|20px]] 15 February 2012 | |RD=[[File:Korean Flag.png|20px]] 18 December 2008<br>[[File:Europeanunion.png|20px]] 2 November 2011<br>[[File:Flag-us.png|20px]] 23 November 2011<br>[[File: Chinese Flag.png|20px]] 15 February 2012 |