Template:LinkElsword: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
| colspan="2" | '''China''' || Giant Interactive<br>(ZT Game) || [http://els.ztgame.com Elsword CN] || No IP block | | colspan="2" | '''China''' || Giant Interactive<br>(ZT Game) || [http://els.ztgame.com Elsword CN] || No IP block | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" | '''North America ''' || rowspan="2" | KOG Games || rowspan=" | | colspan="2" | '''North America ''' || rowspan="2" | KOG Games || rowspan="3" | [https://elsword.koggames.com/ Elsword NA & International] || rowspan="4" | No IP Block | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" | '''International ''' || '''English''' | ||
|- | |||
| '''Brazilian Portuguese''' || {{tt|KOG Games|KOG Games and Level UP! Games}} | |||
|- | |||
| '''Thai''' || {{tt|KOG Games|KOG Games and Asiasoft (PlayPark)}} || [http://elsword.playpark.com Elsword TH] | |||
|- | |- | ||
| rowspan="6" | '''Europe''' || '''Germany''' || rowspan="6" | Gameforge || [http://de.elsword.gameforge.com/ Elsword DE] || rowspan="6" | No IP Block | | rowspan="6" | '''Europe''' || '''Germany''' || rowspan="6" | Gameforge || [http://de.elsword.gameforge.com/ Elsword DE] || rowspan="6" | No IP Block | ||
Line 26: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| '''United Kingdom''' || [http://en.elsword.gameforge.com/ Elsword UK] | | '''United Kingdom''' || [http://en.elsword.gameforge.com/ Elsword UK] | ||
|} | |} |