Energy Wave: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || || 2155% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 51 || 2213% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{LDSkills}} | {{LDSkills}} |