3rd Jobs: Difference between revisions
→List of Classes
Line 82: | Line 82: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Immortal.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Immortal.png]] | ||
| width="150" | [[Immortal]] | | width="150" | [[Immortal]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 97: | Line 100: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Metamorphy.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Metamorphy.png]] | ||
| width="150" | [[Metamorphy]] | | width="150" | [[Metamorphy]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 111: | Line 117: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Twilight.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Twilight.png]] | ||
| width="150" | [[Twilight]] | | width="150" | [[Twilight]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 125: | Line 134: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Nova Imperator.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Nova Imperator.png]] | ||
| width="150" | [[Nova Imperator]] | | width="150" | [[Nova Imperator]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 140: | Line 152: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Code Sariel.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Code Sariel.png]] | ||
| width="150" | [[Code: Sariel]] | | width="150" | [[Code: Sariel]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 154: | Line 169: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Centurion.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Centurion.png]] | ||
| width="150" | [[Centurion]] | | width="150" | [[Centurion]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 168: | Line 186: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Shakti.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Shakti.png]] | ||
| width="150" | [[Shakti]] | | width="150" | [[Shakti]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 182: | Line 203: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Bloody Queen.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Bloody Queen.png]] | ||
| width="150" | [[Bloody Queen]] | | width="150" | [[Bloody Queen]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 197: | Line 221: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Mad Paradox.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Mad Paradox.png]] | ||
| width="150" | [[Mad Paradox]] | | width="150" | [[Mad Paradox]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 217: | Line 244: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:Icon - Diangelion (Anular).png]] | | width="40" | [[File:Icon - Diangelion (Anular).png]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" rowspan=2 | [[???]]<br>(???/???) | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 248: | Line 280: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Herrscher.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Herrscher.png]] | ||
| width="150" | [[Herrscher]] | | width="150" | [[Herrscher]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
Line 263: | Line 298: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Nisha Labyrinth.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Nisha Labyrinth.png]] | ||
| width="150" | [[Nisha Labyrinth]] | | width="150" | [[Nisha Labyrinth]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | | ||
Line 277: | Line 315: | ||
| width="40" | [[File:Icon - Nyx Pieta.png]] | | width="40" | [[File:Icon - Nyx Pieta.png]] | ||
| width="150" | [[Nyx Pieta]] | | width="150" | [[Nyx Pieta]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[File:Dunno.png]] | |||
| width="150" | [[???]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |