ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,872
edits
Line 103: | Line 103: | ||
|| El Coins (USD) || ? || ? || ? | || El Coins (USD) || ? || ? || ? | ||
|- | |- | ||
| Monety El (PL/PLN) || 2.67 PLN = 100 EC || 1.21 PLN = 100 EC || 115% + 2,000 EC | | Monety El (PL/PLN) || 2.67 PLN = 100 EC || 1.21 PLN = 100 EC || 115% + 2,000 EC<br>{{tt|158% + 2,400 EC|20% Happy Hour}}<br>{{tt|169% + 2,500 EC|25% Happy Hour}}<br>{{tt|180% + 2,600 EC|30% Happy Hour}}<br>{{tt|190% + 2,700 EC|35% Happy Hour}} | ||
|- | |||
|- | |- | ||
| El Coins (KC) || ? || ? || ? | | El Coins (KC) || ? || ? || ? |