Big Bang Stream: Difference between revisions
→Skill Information
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| '''{{PvP}}''' || 289% || 54% || 54% || 324% | | '''{{PvP}}''' || 289% || 54% || 54% || 324% | ||
|} | |||
<br> | |||
=== Affected Combos === | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}" | |||
! [[Chung]] !! [[Shelling Guardian]] | |||
|- | |||
| [ {{CZ}} ] {{CZ}} [ {{CZ}}{{CZ}} ] || [ {{CX}}{{CX}} ] | |||
|- | |||
| [ {{CZ}} ] {{CZ}} [ {{CDZ}}{{CZ}} ] || {{CDR}}[ {{CZ}} ] {{CZ}} [ {{CX}} ] | |||
|- | |||
| {{CU}}[ {{CZ}} ] || | |||
|- | |||
| {{CU}}[ {{CX}} ] || | |||
|- | |||
| {{CDRU}}[ {{CZ}} {{CZ}} ] || | |||
|- | |||
| {{CDRU}}[ {{CX}} ] || | |||
|- | |||
| [[Siege Shelling]] '''Cannon Hit''' || | |||
|- | |||
| [[Siege Shelling]] {{CZ}} '''Cannon Attack''' || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |