Server Differences: Difference between revisions
→Advancement
ArcanaDae93 (talk | contribs) |
|||
Line 150: | Line 150: | ||
! scope="row" | [[Adrestia]] | ! scope="row" | [[Adrestia]] | ||
| {{tc|Yes|C=6}} || {{tc|No|C=1}} | | {{tc|Yes|C=6}} || {{tc|No|C=1}} | ||
|- | |||
![[Cor Guardian]] | |||
|{{Tc|Yes}} | |||
|{{Tc|No|C=6}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
![[Divine Phanes]] | |||
|{{Tc|Yes}} | |||
|{{Tc|No|C=6}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
![[Dius Aer]] | |||
|{{Tc|Yes}} | |||
|{{Tc|No|C=6}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||