Skill Tree: Blade Master/de: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color: lightgrey;"| | |style="background-color: lightgrey;"| | ||
| Level 60 (5 SP) | | Level 60 (5 SP) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:ExS.png|link=Extreme Blade/de|Extremklinge]] | |||
| | |||
|style="background-color: lightgrey;"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} | |} |