Helen: Difference between revisions
→Weapons
Line 24: | Line 24: | ||
| 31200 | | 31200 | ||
| [[Ruben]] Outskirts | | [[Ruben]] Outskirts | ||
|- | |||
| | |||
| Sabre | |||
| Equipment/Raven (Lv.16) | |||
| 45600 | |||
| [[Elder]] Outskirts | |||
|} | |} | ||
Line 24: | Line 24: | ||
| 31200 | | 31200 | ||
| [[Ruben]] Outskirts | | [[Ruben]] Outskirts | ||
|- | |||
| | |||
| Sabre | |||
| Equipment/Raven (Lv.16) | |||
| 45600 | |||
| [[Elder]] Outskirts | |||
|} | |} | ||
edits