Electronic Field: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
! Electron !! Finisher !! Electron !! Finisher !! Electron !! Finisher !! Electron !! Finisher | ! Electron !! Finisher !! Electron !! Finisher !! Electron !! Finisher !! Electron !! Finisher | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 104% || 416% || 133% || 532% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 45 || 104% || 416% || 133% || 532% || rowspan="30" | 4 || rowspan="30" | 1 || rowspan="30" | 6 || rowspan="30" | 1 || rowspan="30" | 100 MP || rowspan="30" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 109% || 435% || 139% || 556% | | align="left" | 2 || 109% || 435% || 139% || 556% | ||
Line 43: | Line 43: | ||
| align="left" | 8 || 68 || 137% || 547% || 175% || 700% | | align="left" | 8 || 68 || 137% || 547% || 175% || 700% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 72 || 141% || 566% || 181% || 724% | | align="left" | 9 || 72* || 141% || 566% || 181% || 724% | ||
|- | |||
| align="left" | 10 || 76* || 146% || 584% || 187% || 747% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80* || 151% || 603% || 193% || 771% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 84* || 155% || 622% || 199% || 795% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 88* || 160% || 641% || 205% || 819% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 92* || 165% || 659% || 211% || 843% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 96* || 170% || 678% || 217% || 867% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 100* || 174% || 697% || 223% || 891% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 104* || 179% || 716% || 229% || 915% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 108* || 184% || 734% || 235% || 939% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 112* || 188% || 753% || 241% || 963% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 116* || 193% || 772% || 247% || 987% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || rowspan=10 | -* || 198% || 790% || 253% || 1011% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 202% || 809% || 259% || 1035% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 207% || 828% || 265% || 1059% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 212% || 847% || 271% || 1083% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || 216% || 865% || 277% || 1107% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || 221% || 884% || 283% || 1131% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || 226% || 903% || 289% || 1154% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || 230% || 921% || 295% || 1178% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || 235% || 940% || 301% || 1202% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || 240% || 959% || 307% || 1226% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |