Photon Flare: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! Normal !! Awaken !! Normal !! Awaken (+30%) !! Normal !! Awaken (+2s) | ! Normal !! Awaken !! Normal !! Awaken (+30%) !! Normal !! Awaken (+2s) | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 1244% || 1908% || 500 || 650 || 3.0 Seconds || 5.0 Seconds || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 1244% || 1908% || 500 || 650 || 3.0 Seconds || 5.0 Seconds || rowspan="20" | 200MP || rowspan="20" | 13 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 1284% || 1970% || 510 || 663 || 3.3 Seconds || 5.3 Seconds | | align="left" | 2 || 1284% || 1970% || 510 || 663 || 3.3 Seconds || 5.3 Seconds | ||
Line 57: | Line 57: | ||
| align="left" | 16 || 70 || 1850% || 2838% || 650 || 845 || 7.5 Seconds || 9.5 Seconds | | align="left" | 16 || 70 || 1850% || 2838% || 650 || 845 || 7.5 Seconds || 9.5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || || || | | align="left" | 17 || 73 || 1891% || 2900% || 660 || 858 || 7.8 Seconds || 9.8 Seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || - || || || 670 || 871 || 8.1 Seconds || 10.1 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || - || 1972% || 3024% || 680 || 884 || 8.4 Seconds || 10.4 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || - || 2012% || 3086% || 690 || 897 || 8.7 Seconds || 10.7 Seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |