Anonymous user
Giga Prominence: Difference between revisions
→Skill Information
Line 65: | Line 65: | ||
| align="center" rowspan="1" | 652% | | align="center" rowspan="1" | 652% | ||
| align="center" rowspan="1" | 2713% | | align="center" rowspan="1" | 2713% | ||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 (M) | |||
| align="center" rowspan="1" | 434% | |||
| align="center" rowspan="1" | 1237% | |||
| align="center" rowspan="1" | 652% | |||
| align="center" rowspan="1" | 2713% | |||
|- | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 (M) | |||
| align="center" rowspan="1" | 1302% | |||
| align="center" rowspan="1" | 1885% | |||
| align="center" rowspan="1" | 929% | |||
| align="center" rowspan="1" | 3518% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |