Dark Wave/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能笔记) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
! 黑暗暗影 !! 黑暗凿击 !! 黑暗暗影 !! 黑暗凿击 | ! 黑暗暗影 !! 黑暗凿击 !! 黑暗暗影 !! 黑暗凿击 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 40% || 240% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 40% || 240% || rowspan="21" | 8 || rowspan="21" | 1 || rowspan="21" | 40 MP<br>(24 MP(32 MP)) || rowspan="21" | 5 秒<br>(1 秒(3 秒)) | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 41% || 248% | | align="left" | 2 || 41% || 248% | ||
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 61% || 365% | | align="left" | 17 || 73 || 61% || 365% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 62% || 373% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 63% || 381% | |||
|- | |||
| align="left" | 20(M) || 82 || 65% || 389% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 66% || 397% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|16}} | {{SkillTextCN|等级限制|16}} |