Land Demolisher - Earthquake/zh-hans: Difference between revisions
→支援连段
IceSoulMOG (talk | contribs) (→特性) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→支援连段) |
||
Line 37: | Line 37: | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}" | |- style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}" | ||
! | ! [[Chung/zh-hans|守护之力 - 守护者]] !! [[Fury Guardian/zh-hans|雷霆战将]] !! [[Iron Paladin/zh-hans|钢铁圣骑士]] | ||
|- | |- | ||
| {{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}{{CZ}} | | {{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}{{CZ}} || {{CDR}}({{CZ}}){{CZ}}{{CZ}} || ({{CU}}{{CD}}{{CZ}}){{CZ}} | ||
| {{CZ}}{{CZ}}{{ | |||
|- | |- | ||
| {{CX}}{{CX}} | | ({{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}){{CX}} || {{CDRU}}{{CZ}}{{CX}}({{CX}}) || {{CDR}}{{CX}}{{CZ}}{{CZ}}({{CX}}) | ||
| {{CZ}}{{CZ}}{{CX}} | |||
|- | |- | ||
| {{ | | {{CZ}}{{CZ}}{{CDZ}}{{CZ}} || ({{CX}}{{CX}}{{CRZ}}){{CZ}} || {{CZ}}{{CZ}}{{CX}} | ||
| {{ | |||
|- | |- | ||
| {{ | | ({{CX}}{{CX}}){{CX}} || || {{CDRU}}{{CX}}({{CX}}) | ||
| {{CDRU}}{{ | |||
|- | |- | ||
| {{CDRU}}{{ | | ({{CX}}{{CX}}){{CZ}}{{CX}} || || | ||
|- | |||
| {{CDRU}}{{CZ}}({{CZ}}) || || | |||
|- | |||
| 倒地 {{CZ}} || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |