Snap Crasher: Difference between revisions
→Skill Information
m (Text replacement - "== Skill Information ==" to "== Skill Information == {{#Widget:AdsenseR}}") |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! Twirl !! Drop !! Ground Impact | ! Twirl !! Drop !! Ground Impact | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 97% || 20% || 341% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 97% || 20% || 341% || rowspan="10" | 35 MP || rowspan="10" | 6 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 101% || 20.8% || 356% | | align="left" | 2 || 101% || 20.8% || 356% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 53 || 106% || | | align="left" | 3 || 53 || 106% || % || 372% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 57 || 110% || | | align="left" | 4 || 57 || 110% || % || 387% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 61 || 114% || | | align="left" | 5 || 61 || 114% || % || 402% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 65 || 119% || | | align="left" | 6 || 65 || 119% || % || 418% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 69 || 123% || | | align="left" | 7 || 69 || 123% || % || 433% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || 128% || | | align="left" | 8 || 73 || 128% || % || 448% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || % || % || % | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || % || % || % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |