Power-ups: Difference between revisions
→Recovery Items
No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 165: | Line 165: | ||
| Roasted Mutton | | Roasted Mutton | ||
| 100% HP Recovery | | 100% HP Recovery | ||
|- | |||
| [[File:Dunno.png]] | |||
| Essance of Life | |||
| 25% HP Recovery | |||
|- | |||
| [[File:Dunno.png]] | |||
| Essance of Magic | |||
| 50% HP Recovery | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{Guides}} | {{Guides}} |