Regional Equipment: Difference between revisions
→Crafting Material
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 196: | Line 196: | ||
| [[10-1]] through [[10-3]] | | [[10-1]] through [[10-3]] | ||
| Decision's Mana Set | | Decision's Mana Set | ||
|- | |||
| [[File:Dunno.png|64px]] | |||
| ?? | |||
| [[10-4]] and [[10-5]] | |||
| Hernasid Guard Set | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |