User:BAOOO/DCD: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
| 4-X || 4 || 4 || 4 || 4 || 4 || {{color|red|'''1'''}} || '''3''' || '''3''' || '''3''' || 4 || '''3''' || {{color|red|'''1'''}} | | 4-X || 4 || 4 || 4 || 4 || 4 || {{color|red|'''1'''}} || '''3''' || '''3''' || '''3''' || 4 || '''3''' || {{color|red|'''1'''}} | ||
|- | |||
| 4-Y || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''1'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''1'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} | | 4-Y || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''1'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''1'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} || {{color|red|'''0'''}} | ||
|- style="background-color: {{ColorSel|Character|Elesis}}" class="textfloat" | |- style="background-color: {{ColorSel|Character|Elesis}}" class="textfloat" |