Anemos/Skills/de: Difference between revisions
→Force Geänderte Skills
m (Text replacement - " (Force)" to "/ModA") |
SweetBunnyx3 (talk | contribs) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|Crecent_Kick.png}} | | width="40" | {{Force|Crecent_Kick.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Crescent Kick/ModA/de|Sichel Kick]] | | align="center" width="150" | [[Crescent Kick/ModA/de|Sichel Kick [Force]]] | ||
| width="40" | {{Force|Spinning_Kick.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Spinning Kick/ModA/de|Spinning Kick [Force]]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|TAI-HO-MING.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Dive Kick Bombing/ModA/de|Kamikaze [Force]]] | |||
| width="40" | {{Force|Violent_Attack.PNG}} | | width="40" | {{Force|Violent_Attack.PNG}} | ||
| align="center" width="150" | [[Violent Attack/ModA/de|Brutale Attacke]] | | align="center" width="150" | [[Violent Attack/ModA/de|Brutale Attacke [Force]]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|SHOCK_HO.png}} | | width="40" | {{Force|SHOCK_HO.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Sharp Fall/ModA/de|Harter Fall]] | | align="center" width="150" | [[Sharp Fall/ModA/de|Harter Fall [Force]]] | ||
| width="40" | {{Force|WSTrans1.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Spinning Crescent/ModA/de|Wirbelnde Sichel [Force]]] | |||
|- | |||
| width="40" | {{Force|WSTrans3.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Gyro Kick/ModA/de|Kreisel-Kick [Force]]] | |||
|} | |} | ||