Innocent (Rena): Difference between revisions
→Skill Information
Line 23: | Line 23: | ||
! Skill Level !! Required Level !! Wind Sphere !! Detonation !! Tornado !! MP Cost !! Cooldown | ! Skill Level !! Required Level !! Wind Sphere !! Detonation !! Tornado !! MP Cost !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || || || | | align="left" | 1 || 65 || 231% || 1389% || 231% | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 300 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || || || | | align="left" | 2 || 70 || 248% || 1493% || 248% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || ? || || || | | align="left" | 3 || ?? || 266% || 1597% || 266% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || ? || || || | | align="left" | 4 || ?? || 283% || 1702% || 283% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || ? || || || | | align="left" | 5 || ?? || 300% || 1806% || 300% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || ? || || || | | align="left" | 6 || ?? || 318% || 1910% || 318% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || ? || || || | | align="left" | 7 || ?? || 335% || 2014% || 335% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || ? || || || | | align="left" | 8 || ?? || 352% || 2118% || 352% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || ? || || || | | align="left" | 9 || ?? || 370% || 2222% || 370% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || ? || || || | | align="left" | 10 || ?? || 387% || 2327% || 387% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || ? || || || | | align="left" | 11 || ?? || 404% || 2431% || 404% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || ? || || || | | align="left" | 12 || ?? || 422% || 2535% || 422% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || ? || || || | | align="left" | 13 || ?? || 439% || 2639% || 439% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || ? || || || | | align="left" | 14 || ?? || 456% || 2743% || 456% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || ? || || || | | align="left" | 15 || ?? || 474% || 2847% || 474% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || ? || || || | | align="left" | 16 || ?? || 491% || 2952% || 491% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || ? || || || | | align="left" | 17 || ?? || 508% || 3056% || 508% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || ? || || || | | align="left" | 18 || ?? || 526% || 3160% || 526% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 19 || ? || || || | | align="left" | 19 || ?? || 543% || 3264% || 543% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 20 || ? || || || | | align="left" | 20 || ?? || 560% || 3368% || 560% | ||
|- | |||
| align="left" | 21 || ?? || 578% || 3478% || 578% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || ?? || 595% || 3577% || 595% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || ?? || 612% || 3681% || 612% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || ?? || 629% || 3785% || 629% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || ?? || 647% || 3889% || 647% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || ?? || 664% || 3993% || 664% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || ?? || 681% || 4098% || 681% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || ?? || 699% || 4202% || 699% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || ?? || 716% || 4306% || 716% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || ?? || 733% || 4410% || 733% | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{NWSkillsKR}} | {{NWSkillsKR}} |