Basic Physical Offense Training/id: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
(→Syarat) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Sword Knight/id|Sword Knight]] | | align="left" | [[Sword Knight/id|Sword Knight]] | ||
| rowspan= | | rowspan=8 | Lv. 20 || rowspan=8 | 15 || rowspan=8 | 0 || rowspan=8 | 3 | ||
|- | |- | ||
| align="left" |[[Sheath Knight/id|Sheath Knight]] | | align="left" |[[Sheath Knight/id|Sheath Knight]] | ||
|- | |||
| align="left" |[[Battle Magician/id|Battle Magician]] | |||
|- | |- | ||
| align="left" |[[Combat Ranger/id|Combat Ranger]] | | align="left" |[[Combat Ranger/id|Combat Ranger]] | ||
|- | |- | ||
| align="left" |[[ | | align="left" |[[Trapping Ranger/id|Trapping Ranger]] | ||
|- | |- | ||
| align="left" |[[Sword Taker/id|Sword Taker]] | | align="left" |[[Sword Taker/id|Sword Taker]] |