Enhance Nasod's Weapon: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 66% || 5% || 2 | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 66% || 5% || 2 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 68.97% || 6% || 3 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 63 || | | align="left" | 3 || 63 || 71.94% || 7% || 4 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 67 || | | align="left" | 4 || 67 || 74.91% || 8% || 5 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || | | align="left" | 5 || 71 || 77.88% || 9% || 6 | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || 80.85% || 10% || 7 | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || 83.82% || 11% || 8 | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || 86.79% || 12% || 9 | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 87 || 89.76% || 13% || 10 | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 91 || 92.73% || 14% || 11 | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 95 || 95.7% || 15% || 12 | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 99 || 98.67% || 16% || 13 | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 103 || 101.64% || 17% || 14 | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 107 || 104.61% || 18% || 15 | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 111 || 107.58% || 19% || 16 | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 115 || 110.55% || 20% || 17 | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 119 || 113.52% || 21% || 18 | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 123 || 116.49% || 22% || 19 | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 127 || 119.46% || 23% || 20 | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 131 || 122.43% || 24% || 21 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |