Knockdown: Difference between revisions
From Elwiki
Line 355: | Line 355: | ||
|- | |- | ||
|>>Z'''Z''' | |>>Z'''Z''' | ||
|1 | |1 '''(LA) | ||
|- | |- | ||
|>>Z'''X''' | |>>Z'''X''' | ||
Line 379: | Line 379: | ||
|- | |- | ||
|^'''X''' | |^'''X''' | ||
|2 | |2 '''(KD)'''' | ||
|} | |} | ||
Line 417: | Line 417: | ||
|- | |- | ||
|>>ZX'''X''' | |>>ZX'''X''' | ||
|2 | |2 '''(LA)''' | ||
|- | |||
|XXvX'''Z''' | |||
|?? | |||
| | |||
|} | |} | ||
Line 430: | Line 434: | ||
|- | |- | ||
|XZ'''Z''' | |XZ'''Z''' | ||
|?? '''(KD)''' | |?? '''(KD/LA)''' | ||
|- | |- | ||
|XX>'''X''' | |XX>'''X''' | ||
Line 447: | Line 451: | ||
|- | |- | ||
|>^'''X''' | |>^'''X''' | ||
|? | |? '''(LA)''' | ||
|- | |- | ||
|ZZ>'''Z''' | |ZZ>'''Z''' |