Intermediate Physical Offense Training/fr: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
|||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Sakra Devanam/fr|Sakra Devanam]] | | align="left" | [[Sakra Devanam/fr|Sakra Devanam]] | ||
|- | |||
| align="left" | [[Asura/fr|Asura]] | |||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Grand Master/fr|Grand maître]] | | align="left" | [[Grand Master/fr|Grand maître]] | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Mastermind/fr|Machiavel]] | | align="left" | [[Mastermind/fr|Machiavel]] | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> |