Guardian Strike/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{ *[Dd][iI][Ss][Pp][Ll][Aa][Yy][Tt][Ii][Tt][Ll][Ee] *: *" to "__NOTOC__{{DISPLAYTITLE:") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! 普通 !! 觉醒 !! 普通 !! 觉醒 | ! 普通 !! 觉醒 !! 普通 !! 觉醒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan=2 | 40 || 498% || 495% || rowspan= | | align="left" | 1 || rowspan=2 | 40 || 498% || 495% || rowspan=17 | 7 || rowspan=17 | 9 || rowspan=17 | 300 MP || rowspan=17 | 23 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 514% || 511% | | align="left" | 2 || 514% || 511% | ||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 692% || 688% | | align="left" | 13 || 71 || 692% || 688% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 708% || 704% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 725% || 720% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 741% || 736% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || 757% || 752% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|12}} | {{SkillTextCN|等级限制|12}} |