Wild Shock/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|疾风}} | | {{SkillTextCN|疾风}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|1.2}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |