Ain: Difference between revisions
→Combos
m (Text replacement - "Ame Thaumaturge" to "Arme Thaumaturgy") |
Gameboy224 (talk | contribs) (→Combos) |
||
Line 68: | Line 68: | ||
! width="30%" |Damage | ! width="30%" |Damage | ||
|- | |- | ||
| '''{{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''{{CZ}}{{CZ}}{{CX}}{{CX}}''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''{{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}{{CHoldX}}''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''{{CX}}{{CX}}{{CX}}{{CX}}''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''{{CX}}{{CX}}{{CX}}{{CUX}}''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''{{CX}}{{CX}}{{CX}}{{CLX}}''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''{{CX}}{{CX}}{{CX}}{{CDX}}''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''{{CDR}}{{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''{{CDR}}{{CX}}''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''{{CU}}{{CZ}}''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''{{CU}}{{CHoldX}}''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''{{CDRU}}{{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}''' | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| '''{{CDRU}}{{CX}}{{CX}}{{CX}}''' | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |