Reikokaz
Joined 7 September 2016
→Characters
Line 17: | Line 17: | ||
! Server !! Status !! Class !! ID !! Level !! PvP<br>Rank !! Ereda<br>Rank !! Title !! Guild | ! Server !! Status !! Class !! ID !! Level !! PvP<br>Rank !! Ereda<br>Rank !! Title !! Guild | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |||
| rowspan="4" | [[Image:Flag-us.png]]<br>North<br>America || rowspan="1" | Active || [[Image:CrRNEW.png]] || Feuerbraut || 99 || [[Image:RankSS.png]] || [[Image:RankSS2.png]] || [[File:Title 680.png]] || rowspan="1" | Pixel | |||
|- | |||
| Inactive || [[Image:StTNEW.png]] || == || 85 || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[File:Title 220 English.png]] || - | |||
|- | |||
| DEAD || [[Image:RSNEW.png]] || Inuzaru || 73 || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[File:Title 220 English.png]] || - | |||
|- | |||
| DEAD || [[Image:FYNEW.png]] || Nanihara || 77 || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[File:Title 220 English.png]] || - | |||
|- | |||
| rowspan="10" | [[Image:Flag-de.png]]<br>Germany || rowspan="11" | DEAD || [[Image:TTNEW.png]] || ShiNoTenshii || 99 || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[File:TrinityForceTitle.png]] || rowspan="11" | - | |||
|- | |||
| [[Image:GMNEW.png]] || Sedurin || 90 || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankNull.png]] || [[File:TrinityForceTitle.png]] | |||
|- | |- | ||
| [[Image:NBNEW.png]] || Tenjoukaii || 85 || [[Image:RankSS.png]] || [[Image:RankSS2.png]] || [[File:Title 680.png]] | |||
|- | |- | ||
| [[Image:AANEW.png]] || Kenyai || 85 || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankS2.png]] || [[File:Title 680.png]] | | [[Image:AANEW.png]] || Kenyai || 85 || [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RankS2.png]] || [[File:Title 680.png]] |