BloodySoul
Joined 22 July 2016
no edit summary
BloodySoul (talk | contribs) No edit summary |
BloodySoul (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
! <font color="33ffff">'''El<br>Resonance'''</font> !! Server !! Class !! ID !! Level !! Guild | ! <font color="33ffff">'''El<br>Resonance'''</font> !! Server !! Class !! ID !! Level !! Guild | ||
|- | |- | ||
| rowspan="13" | <font color="33ffff">'''73'''</font> || rowspan="13" |[[Image:Chinese_Flag.png]]<br>Solace || [[Image:Icon - Mad Paradox.png]] || 血灵丿粉碎者 || 99 || rowspan=" | | rowspan="13" | <font color="33ffff">'''73'''</font> || rowspan="13" |[[Image:Chinese_Flag.png]]<br>Solace || [[Image:Icon - Mad Paradox.png]] || 血灵丿粉碎者 || 99 || rowspan="5" |丿紫禁城 | ||
|- | |- | ||
| [[Image:FBNEW.png]] || 皎月之痕 || 99 | | [[Image:FBNEW.png]] || 皎月之痕 || 99 | ||
|- | |||
| [[Image:Icon - Daydreamer (Trans).png]] || 空想的伊甸园 || 98 | |||
|- | |- | ||
| [[Image:EETransNEW.png]] || 壕星 || 99 | | [[Image:EETransNEW.png]] || 壕星 || 99 | ||
Line 30: | Line 32: | ||
| [[Image:Icon - Rage Hearts.png]] || 刀刃丶飞舞 || 99 || 苍之旋律 | | [[Image:Icon - Rage Hearts.png]] || 刀刃丶飞舞 || 99 || 苍之旋律 | ||
|- | |- | ||
| [[Image:MMTransNEW.png]] || 神谕的终焉 || 99 || rowspan=" | | [[Image:MMTransNEW.png]] || 神谕的终焉 || 99 || rowspan="5" | 自由身desu~ | ||
|- | |- | ||
| [[Image:TTTransNEW.png]] || 直播威海 || 99 | | [[Image:TTTransNEW.png]] || 直播威海 || 99 | ||
Line 39: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Icon - Rumble Pumn (Trans).png]] || 永恒神子 || 99 | | [[Image:Icon - Rumble Pumn (Trans).png]] || 永恒神子 || 99 | ||
|} | |} | ||
{| cellpadding="6" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="6" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" |