Glory (Song): Difference between revisions
From Elwiki
(.) |
No edit summary |
||
Line 116: | Line 116: | ||
| Mastered || 권남우 (821 sound Mastering) | | Mastered || 권남우 (821 sound Mastering) | ||
|- | |- | ||
| Publisher || NECORD | | Publisher || Sony Music | ||
|- | |||
| Agency || NECORD | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |