Identifying Equipment: Difference between revisions
From Elwiki
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| HP||6%|| 7% || 8% || 4.5%|| 5.5% || 6.5% | | HP||6%|| 7% || 8% || 4.5%|| 5.5% || 6.5% | ||
|- | |||
| MP Recovery Attacking|| 6%|| 7% || 8% || 4.5%|| 5.5% || 6.5% | |||
|- | |||
| Mp Recovery Attacked|| 6%|| 7% || 8% || 4.5%|| 5.5% || 6.5% | |||
|- | |- | ||
| Awakening Charge Speed || 6%|| 7% || 8% || 4.5%|| 5.5% || 6.5% | | Awakening Charge Speed || 6%|| 7% || 8% || 4.5%|| 5.5% || 6.5% | ||
|- | |- | ||
| Awakening Duration|| 9%|| 10.5% || 12% || 6.75%|| 8.25% || 9.75% | | Awakening Duration|| 9%|| 10.5% || 12% || 6.75%|| 8.25% || 9.75% | ||
|- | |- | ||
| Movement Speed|| 18%|| 21% || 24%|| 13.5%|| 16.5%|| 19.5% | | Movement Speed|| 18%|| 21% || 24%|| 13.5%|| 16.5%|| 19.5% |