Lightning Bolt/de: Difference between revisions
no edit summary
Crysisuser1 (talk | contribs) No edit summary |
Crysisuser1 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
! Cooldown | ! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 101% | | align="left" | 1 || 0 || 101% | ||
| rowspan="20" | 22 | | rowspan="20" | 22 | ||
| rowspan="20" | 200 MP | | rowspan="20" | 200 MP | ||
| rowspan="20" | 9 Seconds | | rowspan="20" | 9 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 104% | | align="left" | 2 || 0 || 104% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 106% | | align="left" | 3 || 0 || 106% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 108% | | align="left" | 4 || 1 || 108% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 | | align="left" | 5 || 3 || 110% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 112% | | align="left" | 6 || 5 || 112% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 114% | | align="left" | 7 || 7 || 114% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 116% | | align="left" | 8 || 9 || 116% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 119% | | align="left" | 9 || 11 || 119% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 121% | | align="left" | 10 || 13 || 121% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 11 || 123% | | align="left" | 11 || 15 || 123% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 125% | | align="left" | 12 || 17 || 125% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 127% | | align="left" | 13 || 19 || 127% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 129% | | align="left" | 14 || 21 || 129% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 131% | | align="left" | 15 || 23 || 131% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 16 || 133% | | align="left" | 16 || 25 || 133% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 136% | | align="left" | 17 || 27 || 136% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 138% | | align="left" | 18 || 29 || 138% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 19 || 140% | | align="left" | 19 || 31 || 140% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 20 (M) || 142% | | align="left" | 20 (M) || 33 || 142% | ||
|- | |||
| align="left" | 21 || 35 || 144% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |