Nasod Recharge: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:#FF93AE" | |- style="background:#FF93AE" | ||
! Level !! Level Required !! Cooldown Clear Chance !! Reactivation Cooldown | ! Skill Level !! Level Required !! Cooldown Clear Chance !! Reactivation Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 10% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 10% || rowspan="20" | 15 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 20% | | align="left" | 2 || 20% | ||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || 50% | | align="left" | 5 || 71 || 50% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || 60% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || 70% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || 80% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 87 || 90% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 91 || rowspan=11 | 100% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 95 | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 99 | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 103 | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 107 | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 111 | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 115 | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 119 | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 123 | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 127 | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 131 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |