Particle Ray: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 25: | Line 25: | ||
! Normal !! Awaken !! Normal !! Amplify !! Spectrum !! Induction !! Fusion | ! Normal !! Awaken !! Normal !! Amplify !! Spectrum !! Induction !! Fusion | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 150% || 230% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 150% || 230% || rowspan="30" | 1200 || colspan="2" rowspan="30" | 5 || rowspan="30" | 15 || rowspan="30" | 10 || rowspan="30" | 30 || rowspan="30" | 100 MP || rowspan="30" | 8 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 155% || 238% | | align="left" | 2 || 155% || 238% | ||
Line 59: | Line 59: | ||
| align="left" | 17 || 68 || 228% || 350% | | align="left" | 17 || 68 || 228% || 350% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || 233% || 358% | | align="left" | 18 || 71* || 233% || 358% | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74* || 238% || 365% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 77* || 243% || 373% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || rowspan=10 | -* || 248% || 380% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 252% || 388% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 257% || 395% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 262% || 403% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || 267% || 410% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || 272% || 418% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || 277% || 425% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || 282% || 433% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || 287% || 440% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || 291% || 448% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |