Fatality: Difference between revisions
→Skill Information
Line 64: | Line 64: | ||
| align="left" | 19 || 74 || 5208% || 3594% || 2153% | | align="left" | 19 || 74 || 5208% || 3594% || 2153% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 20 (M) || 77 || | | align="left" | 20 (M) || 77 || 5313% || 3665% || 2198% | ||
|- | |||
| align="left" | 21 || - || 5420% || 3739% || 2242% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |