Template:KD1: Difference between revisions
→Infinity Sword
Line 344: | Line 344: | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | [[Mirage Sting]] | | align=left | [[Mirage Sting]] | ||
| 0 * 3 | |||
| '''P''' | |||
|- align=center | |||
| align=left | [[Fatal Slap]] | |||
| 0 | | 0 | ||
| | | - | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | [[Maelstrom Rage]] | | align=left | [[Maelstrom Rage]] |