Template:KD4: Difference between revisions
→Veteran Commander
Line 508: | Line 508: | ||
| align=left | [[Bleeding Slicer]]<br>[[Image:AirSlicer.png|20x20px|link:Air Slicer]] | | align=left | [[Bleeding Slicer]]<br>[[Image:AirSlicer.png|20x20px|link:Air Slicer]] | ||
| '''LA3, LR''' | | '''LA3, LR''' | ||
|- align=center | |||
| align=left | [[Shadow Backslide]] | |||
| 0 * 3 | |||
| 0 * 3 | |||
| '''LR''' | |||
|} | |} | ||
|} | |} |