Assimilation: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
| [[Little Specter]] || Lv. 20 || 15 || 3 | | [[Little Specter]] || Lv. 20 || 15 || 3 | ||
|} | |||
<br> | |||
== Skill Information == | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:#FF93AE" | |||
! Skill Level !! Level Required !! Max MP Increase !! ??? | |||
|- | |||
| align="left" | 1 || 15 || 10 || 2% | |||
|- | |||
| align="left" | 2 || 15 || 20 || 4% | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 16 || 30 || 6% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 19 || 40 || 8% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 22 || 50 || 10% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 25 || 60 || 12% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 28 || 70 || 14% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 31 || 80 || 16% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 34 || 90 || 18% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 37 || 100 || 20% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 40 || 110 || 22% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 43 || 120 || 24% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 46 || 130 || 26% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 49 || 140 || 28% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 52 || 150 || 30% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 55 || 160 || 32% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 58 || 170 || 34% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 61 || 180 || 36% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 64 || 190 || 38% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 67 || 200 || 40% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |