Sakeeee32
Joined 15 September 2012
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
! Server !! Class !! ID !! Level !! PvP Rank !! Guild !! Active | ! Server !! Class !! ID !! Level !! PvP Rank !! Guild !! Active | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|20px]] | | [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Elesis_1-2.PNG]] || HonoNoHana || 66 || [[Image:RankSS.png]] || [[FlashDragon]] || Yes | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|20px]] | | [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Ara_2-2.PNG]] || StorageAra || 70 || [[Image:RangoNullo.png]] || [[FlashDragon]] || Yes | ||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Chung_2-2.PNG]] || DeLaVega || 64 || [[Image:RankSS.png]] || [[Iluminati]] || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Raven_2-2.PNG]] || Gerilasimus || 60 || [[Image:RankS.png]] || [[TeamNasod]] || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Eve_2-2.PNG]] || Elprincess || 60 || [[Image:RankA.png]] || [[Iluminati]] || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Eve_3-2.PNG]] || CelestialRed || 56 || [[Image:RankB.png]] || [[FlashDragon]] || Yes | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Aisha_2-2.PNG]] || Misayla || 56 || [[Image:RankB.png]] || [[WeOnlyLiveOnline]] || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Aisha_1-2.PNG]] || DemonLady || 51 || [[Image:RankC.png]] || N/A || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Add_1-1.PNG]] || TypeElectro || 50 || [[Image:RankB.png]] || N/A || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Aisha_3-2.PNG]] || MakeHorizon || 49 || [[Image:RankC.png]] || N/A || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Chung_3-2.PNG]] || FlashTrooper || 48 || [[Image:RankB.png]] || N/A || No | |||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Ara_1-2.PNG]] || InariHime || 47 || [[Image:RankA.png]] || N/A || No | |||
|} | |} |