Dark Wave: Difference between revisions
→Skill Information
KidNinja43 (talk | contribs) |
KidNinja43 (talk | contribs) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 31 || 43% || 258% | | align="left" | 3 || 31 || 43% || 258% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 34 || 44% || 263% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 37 || 45% || 271% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 40 || 47% || 279% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 43 || 48% || 287% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 46 || 49% || 295% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 49 || 50% || 302% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 52 || 52% || 310 | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 55 || 53% || 318% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 58 || 54% || 326% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 61 || 56% || 334% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 64 || --% || --% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 67 || --% || --% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 70 || --% || --% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 73 || --% || --% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{DKSkills}} | {{DKSkills}} |