Sakeeee32
Joined 15 September 2012
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Chung_2-2.PNG]] || DeLaVega || 64 || [[Image:RankSS.png]] || [[Iluminati]] || No | | [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Chung_2-2.PNG]] || DeLaVega || 64 || [[Image:RankSS.png]] || [[Iluminati]] || No | ||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Eve_3-2_Redo.png]] || CelestialRed || 60 || [[Image:RankB.png]] || [[FlashDragon]] || Yes | |||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Raven_2-2.PNG]] || Gerilasimus || 60 || [[Image:RankS.png]] || [[TeamNasod]] || No | | [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Raven_2-2.PNG]] || Gerilasimus || 60 || [[Image:RankS.png]] || [[TeamNasod]] || No | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Eve_2-2.PNG]] || Elprincess || 60 || [[Image:RankA.png]] || [[Iluminati]] || No | | [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Eve_2-2.PNG]] || Elprincess || 60 || [[Image:RankA.png]] || [[Iluminati]] || No | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Aisha_2-2.PNG]] || Misayla || 56 || [[Image:RankB.png]] || [[WeOnlyLiveOnline]] || No | | [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Aisha_2-2.PNG]] || Misayla || 56 || [[Image:RankB.png]] || [[WeOnlyLiveOnline]] || No | ||
Line 41: | Line 41: | ||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Elsword_3-2.PNG]] || MakeDestiny || 44 || [[Image:RankC.png]] || N/A || No | | [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Elsword_3-2.PNG]] || MakeDestiny || 44 || [[Image:RankC.png]] || N/A || No | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image: | | [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:NWNewIcon3Fix.png]] || MakeStars || 44 || [[Image:RankC.png]] || N/A || No | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Elsword_2-2.PNG]] || ElSeath || 42 || [[Image:RankC.png]] || N/A || No | | [[File:Flag-us.png|20px]] || [[Image:Elsword_2-2.PNG]] || ElSeath || 42 || [[Image:RankC.png]] || N/A || No |