Acceleration Aura: Difference between revisions
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! Action Speed !! Jump Speed !! Movement Speed !! Duration | ! Action Speed !! Jump Speed !! Movement Speed !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || colspan="2" | 3% || 12% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || colspan="2" | 3% || 12% || rowspan="14" | 60 Seconds || 30 MP || rowspan="14" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || colspan="2" | 3.4% || 14.5% || 34 MP | | align="left" | 2 || colspan="2" | 3.4% || 14.5% || 34 MP | ||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || colspan="2" | 5.8% || 29.5% || 58 MP | | align="left" | 8 || 73 || colspan="2" | 5.8% || 29.5% || 58 MP | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || rowspan="7" | -* || colspan="2" | 6.2% || 32% || 62 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || colspan="2" | 6.6% || 34.5% || 66 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || colspan="2" | 7% || 37% || 70 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || colspan="2" | 7.4% || 39.5% || 74 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || colspan="2" | 7.8% || 42% || 78 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || colspan="2" | 8.2% || 44.5% || 82 MP | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |